Faragott fa képkeret, aranyozott, kopásokkal, de jó állapotban. Képmér... https://www.darabanth.com/de/368-Fernauktion/368.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~1000014/Faragott-fa-kepkeret-aranyozott-kopasokkal-de-jo-allapotban-Kepmeret-38x28-cm-kulso-me~II2133155
2133155
11753
368
Frames
Beschreibung: Faragott fa képkeret, aranyozott, kopásokkal, de jó állapotban. Képméret 38x28 cm, külső méret 56x44 cm
: Sys