Militaria

Zahl der Lose: 108

Katonai fém rohamsisak, belül bőr betéttel, jó állapotban, méret: 64-82
12508.

Rufpreis:
5 000 HUF

1916 Magyar kir. honvédelmi miniszter által kiadott körrendelet és utasítás az 1892-1898 között született, de alkalmatlannak minősített népfölkelők összeírására
12509.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia alantostiszti tanfolyamának alosztálya, tablókép, tollas ráírással, sarkán törésnyom, 40×30 cm
12510.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm.
12511.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Admiral Gottfried Hansen: Nauticus 1942 Jahrbuch für Deutschlans Seeinteressen. Mit 88 Abbildungen und Tafeln. Mittler & Sohn. 481 p. + Kihajtható térkép. Kiadói, kissé szakadt egészvászon kötésben, két lap szakadozott kissé.
12512.

Rufpreis:
2 000 HUF

1891 K.u.k. katonai alakulat a Balkáni háborúban csoportkép. Üvegezett keretben. / k.u.k. soldiers in the Balkan war. 42x28 cm
12513.

Rufpreis:
4 000 HUF

1895 Artillerist Bombardier Fuhrwesen und Sappeur, színes litográfia, üvegezett keretben, 29×21 cm
12514.

Rufpreis:
6 000 HUF

1895 Sappeur und Mineur- Offizierre und Mannschaft, színes litográfia, üvegezett keretben, 29×21 cm
12515.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony   / Military photo from World War I, 28x36cm
12516.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1940 Főhadnagy portréfotója, kitüntetésekkel, fotó kartonon, a kartonon egyik sarkán hiánnyal, 22x17 cm
12518.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1914-1918 Alezredes nagyméretű fotója, kitüntetésekkel, sérült, javított, 23x29 cm
12519.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900-1920 Kopácsy József százados különféle iratai: kinevezések, igazolások, stb., érdekes anyag, összesen 56 db
12520.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF