Militaria Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117587
12508
368
Military
Katonai fém rohamsisak, belül bőr betéttel, jó állapotban, méret: 64-82
2136783
12509
368
Military
1916 Magyar kir. honvédelmi miniszter által kiadott körrendelet és utasítás az 1892-1898 között született, de alkalmatlannak minősített népfölkelők összeírására
2016302
12510
368
Military
1941 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia alantostiszti tanfolyamának alosztálya, tablókép, tollas ráírással, sarkán törésnyom, 40×30 cm
2058948
12511
368
Military
Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm.
2025141
12512
368
Military
Admiral Gottfried Hansen: Nauticus 1942 Jahrbuch für Deutschlans Seeinteressen. Mit 88 Abbildungen und Tafeln. Mittler & Sohn. 481 p. + Kihajtható térkép. Kiadói, kissé szakadt egészvászon kötésben, két lap szakadozott kissé.
1874274
12513
368
Military
1891 K.u.k. katonai alakulat a Balkáni háborúban csoportkép. Üvegezett keretben. / k.u.k. soldiers in the Balkan war. 42x28 cm
1296909
12514
368
Military
1895 Artillerist Bombardier Fuhrwesen und Sappeur, színes litográfia, üvegezett keretben, 29×21 cm 1296905
12515
368
Military
1895 Sappeur und Mineur- Offizierre und Mannschaft, színes litográfia, üvegezett keretben, 29×21 cm 2024151
12516
368
Military
Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony / Military photo from World War I, 28x36cm
2138774
12518
368
Military
cca 1930-1940 Főhadnagy portréfotója, kitüntetésekkel, fotó kartonon, a kartonon egyik sarkán hiánnyal, 22x17 cm
2138775
12519
368
Military
cca 1914-1918 Alezredes nagyméretű fotója, kitüntetésekkel, sérült, javított, 23x29 cm
2044389
12520
368
28000
Military
cca 1900-1920 Kopácsy József százados különféle iratai: kinevezések, igazolások, stb., érdekes anyag, összesen 56 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF