Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

cca 1920-40 A Nagybányai Nemes Nagy család Erdély fejedelme által adományozott nemesi festett címere. Akvarell, papír. Lap bal széle enyhén foltos, rajz ép. Üvegezett fa keretben, hátoldalán feliratozott, 23x19,5 cm. Heraldikai érdekesség és ritkaság, egyedi darab!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor