Tétel

Katalognummer:

12665.
Beendet 368. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

1894 Vasárnapi újság. 41. évfolyam. 1-26.,27-52 sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., Franklin, korabeli reklámokkal, érdekes írásokkal, fekete-fehér illusztrációkkal, kopott félvászon-kötésekben, az ez I. kötetben pár foltos lappal, a hátsó szennylap szakadt, egy ív fűzése laza, a II. kötetben néhány foltos lappal, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal, V+440; 441-884 p.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor