Antik Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2139022
11073
368
Antique
3 ágú angol ezüstözött gyertyatartó. Jelzett 38 cm
2134651
11074
368
Antique
cca 1910 Szabadkőműves ékszer tartó dobozka, benne az ékszer leírásával és a páholy köszönetével / Box of a Commemoratíve Jewel of freemasons with description 11x4,6 cm
2123184
11075
368
Antique
XIX. sz. vége, Kína: Ópiumpipa. Figurális faragványokkal díszített csont, fa, poncolt ezüst rátéttel. / Chinese opium pipe. Ebony, wood and silver. 43 cm 1944796
11076
368
Antique
Kelta nyakdísz. Réz replika. / Antique Celtic neck lace replica. d: 14 cm
1944794
11077
368
Antique
Kelta csavart nyakdísz. Réz replika. / Antique Celtic neck lace replica. d: 17 cm
2136602
11078
368
Antique
Szecessziós női alakos réz tálka, rézlemez, jelzés nélkül, kopott, 21x21 cm 2135740
11079
368
Antique
Réz fogpiszkálótartó, üvegbetéttel, rajta minimális csorbával, 10×4×3,5 cm 2137052
11080
368
15000
Antique
2135711
11081
368
Antique
Régi üveg olaj/ecet kiöntő, fém felsőrésszel, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF