Juwelen Zahl der Lose: 169
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1266367
19157
368
19000
Jewellery
Art deco ezüst (Ag) cigarettatárca, hiányos zománcberakással, jelzett, 9x10 cm, 157,2 g
1856090
19158
368
Jewellery
Ezüst cigarettatárca geometrikus díszítéssel 100 g 8x8 cm / Silver cigarette tray
2101909
19159
368
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés nyaklánc, jelzett, állítható h: 40-44 cm, bruttó: 3,5 g 2133187
19160
368
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) cukorcsipesz.vésett, tengelyen forog. / Silver candy clip 40,96 g 16 cm
2023884
19161
368
Jewellery
2004815
19162
368
22000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g, h:28 cm
2110758
19163
368
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos nyelű, háromágú villa, jelzett, h: 23 cm, nettó: 52,2 g
2132021
19164
368
50000
Jewellery
Ezüst. lábas (Ag) kínáló tál. Jelzett, hibátlan. 27x27 cm, 500 g 2132703
19165
368
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) gyertyatartó pár. korinthoszi oszlop formában. Jelzett. Súlyozott br 415 g 2106484
19166
368
120000
Jewellery
Nagy méretű masszív, ezüst tojás. Szentek és a Szűzanya figurális díszítésével 72 mikron ezüst réteggel, Jelzett. + hozzá ezüst tartó láb. 42 g. Jelzett. Össz m: 20 cm
1448768
19167
368
60000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm 1448817
19168
368
55000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF