Juwelen Zahl der Lose: 169
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1963906
19132
368
Jewellery
Ezüst(Ag) hal medál, jelzés nélkül, 5×4,5 cm, nettó: 2,1 g 2087082
19133
368
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel (kis sérüléssel), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,1 g 2051818
19135
368
Jewellery
Ezüst fülbevaló pár 1,8 g 2008737
19136
368
Jewellery
Ezüst (Ag) cirkon kövekkel díszített szív alakú medál, jelzett, 1x1,5 cm, bruttó: 1,8 gr.
2109589
19137
368
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,5 g
2109625
19138
368
Jewellery
Ezüst(Ag) apró bogyós gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 0,6 g 2112730
19139
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,4 g 2109600
19140
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, howlittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,7 g 2117572
19141
368
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört virágos fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 1,2 g 2117558
19142
368
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 2 g 2117491
19143
368
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal díszített nyuszis medál, jelzés nélkül, h: 1,5 cm, bruttó: 1 g
2117500
19144
368
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal díszített medál, jelzett, d: 135 cm, bruttó: 2,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF