Jánossy jelzéssel: Gitározó férfi. Olaj, vászon, erősen sérült (vászon... https://www.darabanth.com/de/368-Fernauktion/368.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Janossy-jelzessel-Gitarozo-ferfi-Olaj-vaszon-erosen-serult-vaszon-tobb-helyen-lyukas~II2136895
2136895
10122
368
Beschreibung: Jánossy jelzéssel: Gitározó férfi. Olaj, vászon, erősen sérült (vászon több helyen lyukas). 50x70 cm
: kozár_edit