Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF

14

Beschreibung:

Dési Huber István (1895 - 1944): Bogárka (1927). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/32). Dési Huber Istvánné (1897-1987) ajándékozási soraival a lap alján: "Simon Gy. Ferenc kedves régi barátunknak szeretettel, Dési Huber Istvánné (Stefi néni). 1971. június 21." Alatta "Simon Gy. Ferenc gyűjteményéből" bélyegzővel. Lap szélén kisebb gyűrődésekkel. 15×11,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra