Takaróné Dr. Gáll Beatrix-Dr. Tamás Károly: A közgazdasági elméletek története. Tébe könyvtár 94. Bp.,é.n.,Tébe, 495 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval, az könyvtest elvált a borítótól, a fűzése laza, de a lapok épek, tiszták és hiánytalanok.
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német, német és magyar zsebszótár. Pest, 1857-1858, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, viseltes borítóval, sérült kötéssel, az I. kötet borítója szétvált a 208-209. oldalnál, a II. kötet borítója elvált a könyvtesttől, foltos lapokkal, magyar és német nyelven. Szepesszombati tulajdonos névbejegyzésével.