Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Al-Qur'an. Korán. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, díszes címlappal. "A gift from the Custodian of the Two Holy Mosques King Fahd ibn Abdul Aziz for the spreding of Allah's World."

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit