Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

9

Beschreibung:

J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről. II. kötet. Összegyűjté és közlé: Bourneville. Ford.: Koller Gyula. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XXXV. Bp., 1879., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XV+388 p.+ 10 t. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, javított gerinccel, kissé foltos táblákkal, egy lap szakadt, sérült.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit