M. Várhelyi Vanda (szerk.): Műkincsek Pest megye múzeumaiban. Szentend... https://www.darabanth.com/de/368-Fernauktion/368.0/Bucher/Bucher-Minibucher~2000017/M-Varhelyi-Vanda-szerk-Mukincsek-Pest-megye-muzeumaiban-Szentendre-1981-kn-Gazdagon-il~II2132893
2132893
17280
368
Books: Minibooks
Beschreibung: M. Várhelyi Vanda (szerk.): Műkincsek Pest megye múzeumaiban. Szentendre, 1981, k.n.. Gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, enyhén kopott gerinccel.
: karap_norbert