Tétel

Katalognummer:

15673.
Beendet 368. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

A Magyar Királyi Igazságügyministerium rendeleteinek gyűjteménye. 1873./1874./1875./1876./1877./1878. évi folyam. (Egybekötve.) Bp., 1874-1878., Ráth Mór, 6+72;VIII+64;VI+66;IV+31;57+7;4+84 p. + Az igazságügyre vonatkozó rendeletek gyűjteménye. 1883./1884./1885. évi folyam. ; A Királyi Curia Budapesti Királyi Ítélő-tábla és Pénzügyi Közigazgatási Bíróság teljes üléseiben hozott döntvények. 1886.; Az igazságügyre vonatkozó rendeletek és a Kir. Curia Pénzügyi Közigazgatási Bíróság teljes üléseiben hozott döntvényeinek gyűjteménye. 1887. évi folyam. ˙(Egybekötve.) Bp.,1884-1888, Ráth Mór, IV+107;2+4+78;VI+54; 4+46; XI; VII+81;1+VII p. + Az igazságügyre vonatkozó rendeletek és a Kir. Curia Pénzügyi Közigazgatási Bíróság teljes üléseiben hozott döntvényeinek gyűjteménye. 1888./1889./1890. évi folyam. ˙(Egybekötve.) Bp.,1888-1891, Ráth Mór, VII+152+IV;4+VII+280;VIII+120 p. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, kissé dohos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor