Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 33

Sz. I. Stejman: A kosztromai szarvasmarha kitenyésztése. Bp.,1950,Magyar-Szovjet Társaság Kiadója-Új Magyar Könykiadó N. V. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17072.

Rufpreis:
1 000 HUF

17073.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyümölcsfajta és áruismeret. Egyetemi jegyzet. Szerk.: Dr. Gyuró Ferenc. Bp.,1979., Kertészeti Egyetem. Termesztési Kar - Tartósipari Kar. Kiadói papírkötés.  Megjelent 400 példányban.
17074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1991.,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, egy lap kijár.
17075.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tárgyik Sándor-Nagy László: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp.,1983, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17076.

Rufpreis:
1 000 HUF

17077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés.
17078.

Rufpreis:
1 600 HUF

17079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke. 1986/1987. Szerk.: Dr. Tomcsányi Pál, Nagy József. Bp., 1986, Növénytermesztési és Minősítő Intézet. Kiadói papírkötés.  + Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Dr. Kadocsa Gyula és Dr. Hinfner Kálmán. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötésben.
17080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
17081.

Rufpreis:
2 000 HUF

17082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mezőgazdasági vezérfonál néptanítók számára. Összeáll.: Tormay Béla. Bp., 1906, Pallas, XIII+443 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, az utolsó pár lap szélén folttal, de egyébként jó állapotban.
17087.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF