Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 228

1983. "Mohácsy Mátyás - Kertbarát Klub Orosháza" kétoldalas, Br plakett (97mm) T:2 kis patina
30747.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1986. "200 éves a borsodi szénbányászat / 1789-1986" kétoldalas Br emlékérem, plombált, sérült ÁPV műanyag tokban (42mm) T:1
30748.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987. "Révai Miklós 1750-1807 / 1787- 1987 Nemzeti Rajziskola - Alreál Iskola - Főreál Iskola - Gimnázium" kétoldalas, öntött Br plakett (76mm) T:1-,2
30749.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: G. Molnár (60mm) T:1
30750.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:PP
30751.

Rufpreis:
2 000 HUF

1992. "1956-os forradalom" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30752.

Rufpreis:
1 200 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,54g/0.925/40mm) T:1 (PP)
30753.

Rufpreis:
6 000 HUF

1996. "OMÉK '96 - 100 éves az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás" sárgaréz lemezplakett, zománcozott betéttel (85x85mm) T:1-
30754.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1996. "Millecentenárium - Szent István - Hódmezővásárhely" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30755.

Rufpreis:
1 200 HUF

1997. "MALÉV Részvénytársaságért" egyoldalas Br plakett, hátoldala gravírozva "ÉLETMŰ DÍJ 1997 HARMOSS JÓZSEF" (90mm) T:1-
30756.

Rufpreis:
5 000 HUF

2000. "Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest" aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem (39mm) T:1
30757.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1
30758.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF