Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2127472
30747
367
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1983. "Mohácsy Mátyás - Kertbarát Klub Orosháza" kétoldalas, Br plakett (97mm) T:2 kis patina
2104426
30748
367
Numismatik
1986. "200 éves a borsodi szénbányászat / 1789-1986" kétoldalas Br emlékérem, plombált, sérült ÁPV műanyag tokban (42mm) T:1 2093904
30749
367
3400
Numismatik
1987. "Révai Miklós 1750-1807 / 1787- 1987 Nemzeti Rajziskola - Alreál Iskola - Főreál Iskola - Gimnázium" kétoldalas, öntött Br plakett (76mm) T:1-,2
2126493
30750
367
Numismatik
1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: G. Molnár (60mm) T:1 2109003
30751
367
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:PP 2127622
30752
367
Numismatik
1992. "1956-os forradalom" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
2121180
30753
367
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,54g/0.925/40mm) T:1 (PP)
2130033
30754
367
3400
Numismatik
1996. "OMÉK '96 - 100 éves az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás" sárgaréz lemezplakett, zománcozott betéttel (85x85mm) T:1-
2127614
30755
367
Numismatik
1996. "Millecentenárium - Szent István - Hódmezővásárhely" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2126308
30756
367
Numismatik
1997. "MALÉV Részvénytársaságért" egyoldalas Br plakett, hátoldala gravírozva "ÉLETMŰ DÍJ 1997 HARMOSS JÓZSEF" (90mm) T:1-
1972732
30757
367
100
Numismatik
2000. "Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest" aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem (39mm) T:1 2126506
30758
367
Numismatik
~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF