Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 228

Várhelyi György (1942-) DN "Szarvas Város / Pedagógiai Díj" Br plakett (69mm) T:2
30711.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vincze Pál (1907-1994) 1937. "Dr Winternitz Arnold" sebészprofesszor Br egyoldalas emlékérem (91,69g/61mm) T:1- kis patina / Hungary 1937. Surgery professor Dr Arnold Winternitz Br medallion. Sign: Pál Vincze (91,69g/61mm)  C:AU small patina HPII 3008.
30712.

Rufpreis:
8 000 HUF

Daniel Warou (1674-1729) 1703. "II. Rákóczi Ferenc / A szabadságharc kezdete" aranyozott öntött ólom emlékérem. "FRANCISCVS II D G TRANSYL PRIN RAKOCZI DVX CONFOE R STAT / DIMIDVM FACTI QVI BENE COEPIT HABET - OPERE LIB INCHOATO - ANNO MDCCIII - XIV IVNII" Körmöcbánya (46,94g/42mm) T:2- ph.  Hungary 1703. "Franz II. Rákóczi / The Beginning of the War of Independence" gilt cast lead commemorative medallion. Sign.: Daniel Warou (46,94g/42mm) C:VF edge error HP 182.
30713.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1873. "Ferenc József / Emlékül az 1873. Világkiállítás Bécsben - Az emberiség üdve legyen velünk" Cu emlékérem (37mm) T:2 patina, ph.
30714.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Magyarország 1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" Br emlékérem füllel (29mm) T:2-
30715.

Rufpreis:
1 400 HUF

1899. "Debreceni Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- lapkahiba, ph., ü.
30716.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1890-1900. "Békés Megyei Gazdasági Egyesület" gravírozott Br érem (45mm) T:1-
30717.

Rufpreis:
5 000 HUF

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem füllel (29mm) T:2,2-
30718.

Rufpreis:
800 HUF

1930. "Európa Amatőr Boxbajnokságai Rendezi a Magyar-Ökölvívó Szövetség / MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) 1930. VI. 4-8." kétoldalas Br sportérem előlapon "ARKANZAS BPEST", hátlapon "HUGUENIN" jelzéssel (60mm) T:1-
30719.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (17,59g/34,5mm) T:2
30720.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." Br emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:1-
30721.

Rufpreis:
5 000 HUF

1935. "SZEKSZÁRD - 1935. XII 7." Szent Korona, címer és királyábrázolás, egyoldalas Br emlékplakett. (40x59mm) T:1-
30722.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF