Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2126271
30795
367
5500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" egyoldalas, zománcbetétes Br sportplakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" one-sided Br sports plaque with enamel inlay. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
2125317
30796
367
Numismatik
1940. "MOVE - VESZPRÉMI TÁRSADALMI ÉS SPORTEGYESÜLET 1920-1940" kétoldalas Br sport emlékplakett. (61x42mm) T:2- 2125781
30797
367
Numismatik
1939-1940. "PSE 1899 (Postás Sport Egyesület)" Br plakett Csillik Margit részére (2xkl) (55x46mm,80x55mm) márványtalpon + Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése / Bajnoki Érem" jelzett Ag díjérem "LE" beütéssel (2xklf) (29,47g, 29,61g/0.800/40mm) T:2
2125798
30798
367
Numismatik
1943. "Etruria-Postás S.E. II. női verseny 1943.II.6." festett, zománcozott Br díjérem (40mm) T:2
2063474
30799
367
Numismatik
1947. "Postás Sport Egyesület 1899" fém plakett márványlapon "AZ 1946/47 ÉVI NŐI KÉZILABDABAJNOKSÁG EMLÉKÉRE" gravírozással T:1-
2063377
30800
367
Numismatik
1949. "TOUR DE HONGRIE 1949" zománcbetétes plakett márványlapon "MAGYAR KERÉKPÁROS SZÖVETSÉG TISZTELETDÍJA A TOUR DE HONGRIE EMLÉKÉRE 1949 VI/29 - VII/3" Br rátéttel T:1- patina 2055379
30801
367
30000
Numismatik
~1990. "Királyi Magyar Automobil Club" zománcozott Br autójelvény, eredeti tokban (102x84mm) T:1
2063483
30802
367
4400
Numismatik
DN "ÁLL. GYAKORLÓ F.K. TANÁRAINAK VERSENYE" Br teke sport díjplakett márványlapon T:1-
2125817
30803
367
Numismatik
Ausztria 1904. "VI. Hadsereg Vívótorna 1904" kétoldalas, jelzetlen Ag katonai sport díjérem, peremen utólagos díszítéssel (br.: 21,07g/37mm) T:2 Austriai 1904. "VI. Armee Fecht Turnier 1904" double-sided, Ag military sport award, without hallmark, with additional ornamentation on edge (br.: 21,07g/37mm) C:XF 2125811
30804
367
Numismatik
Olaszország ~1930-1940. "R.F.G.I. SOC. GINN. CA ETRURIA PRATO" festett Br gimnasztikai díjérem (32mm) T:2,2- Italy ~1930-1940. "R.F.G.I. SOC. GINN. CA ETRURIA PRATO" painted Br gymnastics award medal (32mm) C:XF,VF
2128263
30805
367
Numismatik
Vegyes 8db-os lovas sport díj- és emlékérem tétel, közte 1974. "XII. Magyar Hajtó Derby - Mélykút 1974" egyoldalas Br emlékérem, ~1970-1980. "Mezőhegyesi Á.G. - 5820 Mezőhegyes Kozma F. u. 30." kétoldalas sárgaréz emlékérem T:2,2-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF