Werbungen Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1647806
12551
367
24000
Advertisement
cca 1920 Szent István cikoria, sérült zománctábla, 33×50 cm
2107671
12552
367
Advertisement
"GANZ" feliratú tábla, csavarozott réz betűkkel vas táblán, festékfoltokkal, 8x12 cm 2126885
12553
367
Advertisement
Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm
2124785
12554
367
Advertisement
5+ 1 db festett fém doboz klf méretben
2124784
12555
367
Advertisement
7 db festett fém doboz klf méretben
2127346
12556
367
Advertisement
Stühmer Tilinkó kartondoboz, az alján a karton részben levált, kis kopásnyomokkal, 22,5x15,5x5,5 cm 2021153
12557
367
Advertisement
4 db Bamberger Kaiserdom sör termékreklám
2127311
12558
367
Advertisement
Spezialmarke Lotos margarinosdoboz, sérüléssel, szakadással, 8x8 cm
2126912
12559
367
Advertisement
cca 1900-1910 A. Egger's Sohn, K. u. K. Hoflieferant, Wien, festett fém lemezdoboz, kopott, rozsdás, 20x16x10 cm
2127300
12560
367
Advertisement
Salvator Delikatess Margarine-os papírdoboz, 3 db, egyen gyűrődéssel, kis sérüléssel, 7x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF