Werbungen

Zahl der Lose: 70

cca 1920 Szent István cikoria, sérült zománctábla, 33×50 cm
12551.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

"GANZ" feliratú tábla, csavarozott réz betűkkel vas táblán, festékfoltokkal, 8x12 cm
12552.

Rufpreis:
1 600 HUF

12553.

Rufpreis:
1 000 HUF

5+ 1 db festett fém doboz klf méretben
12554.

Rufpreis:
2 000 HUF

7 db festett fém doboz klf méretben
12555.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stühmer Tilinkó kartondoboz, az alján a karton részben levált, kis kopásnyomokkal, 22,5x15,5x5,5 cm
12556.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db Bamberger Kaiserdom sör termékreklám
12557.

Rufpreis:
1 200 HUF

Spezialmarke Lotos margarinosdoboz, sérüléssel, szakadással, 8x8 cm
12558.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1910 A. Egger's Sohn, K. u. K. Hoflieferant, Wien, festett fém lemezdoboz, kopott, rozsdás, 20x16x10 cm
12559.

Rufpreis:
1 800 HUF

Salvator Delikatess Margarine-os papírdoboz, 3 db, egyen gyűrődéssel, kis sérüléssel, 7x7 cm
12560.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF