Spielzeuge Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2128152
11831
367
3200
Toys, board-games
Kőből faragott sakk bábú készlet, intarziás, gyöngyházberakásos fa dobozban 33x20 cm. Néhány bábu sérült.
2128151
11832
367
3200
Toys, board-games
Sakk, dáma és dominó készlet fa dobozban 22x22 cm
2128128
11833
367
Toys, board-games
Fa sakk és dáma készlet. Lakkozott fa. 26x30 cm 2127207
11834
367
Toys, board-games
Egyedi készítésű, kézzel festett sakk tábla, kézzel festett kerámia és üveg sakk figurákkal d:28 cm 2126200
11835
367
Toys, board-games
Banda és Go-Gobang Ravensburger társasjáték, 2 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF