Tétel

Katalognummer:

13142.
Beendet 367. Fernauktion
Musik, Noten

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

1922 Bárd zeneirodalmi értesítője. XXIII. évf. 1-5. sz. 1922 május. Bp., Bárd Ferenc és Fia, 16 p. +Fráter nótás könyve. Bp., én., Bárd Ferenc és Testvére, 37 p. Kiadói kopott illusztrált, haránt-alakú félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal (14-31. oldalak között.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk