cca 1900 Házi áldás német nyelven (Göttlicher Haussegen, kézzel hímzet... https://www.darabanth.com/de/367-Fernauktion/367.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/cca-1900-Hazi-aldas-nemet-nyelven-Gottlicher-Haussegen-kezzel-himzett-kep-uvegezett-anti~II2129722
2129722
11623
367
Flea Market
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: cca 1900 Házi áldás német nyelven (Göttlicher Haussegen, kézzel hímzett kép, üvegezett antik, enyhén sérült fa keretben, 29,5×23 cm
: kozár_edit