XVIII. sz.: Egyházi jelenet. Rézmetszet (hátoldalán egyházi ének), pap... https://www.darabanth.com/de/367-Fernauktion/367.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~4/XVIII-sz-Egyhazi-jelenet-Rezmetszet-hatoldalan-egyhazi-enek-papir-jelzes-nelkul-s~II2126970
2126970
11026
367
Engravings
Beschreibung: XVIII. sz.: Egyházi jelenet. Rézmetszet (hátoldalán egyházi ének), papír, jelzés nélkül, sérült, foltos, paszpartuban, 30,5x21 cm
: karap_norbert