Kádas István (1941- ): Kőszeg Belváros, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×... https://www.darabanth.com/de/367-Fernauktion/367.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kadas-Istvan-1941-Koszeg-Belvaros-rezkarc-papir-jelzett-39-5C39749-5-cm~II2126356
2126356
10142
367
Beschreibung: Kádas István (1941- ): Kőszeg Belváros, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×49,5 cm
: kozár_edit