Horváth J. Károly (1873-1961): Kislány paripán. Akvarell, karton, jelzett, enyhén sérült a jobb szélén, hátoldalán autográf felirattal (Erdőtűz Ausztráliában. "Daring little girl running for help" in 1929. Horváth J. Karl festm. Mlb.), 35×24 cm