1962 Deim Pál (1932-2016): A tengeri csillagok útján (57/70). Rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/367-Fernauktion/367.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/1962-Deim-Pal-1932-2016-A-tengeri-csillagok-utjan-5770-Rezkarc-papir-jelzett-keretben~II2129909
2129909
10064
367
Beschreibung: 1962 Deim Pál (1932-2016): A tengeri csillagok útján (57/70). Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 11×15 cm
: kozár_edit