Bücher: Religion

Zahl der Lose: 68

17404.

Rufpreis:
1 000 HUF

17405.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17406.

Rufpreis:
800 HUF

17407.

Rufpreis:
800 HUF

17408.

Rufpreis:
800 HUF

White, E. G.: A világ reménye. Jézus Krisztus élettörténete. Bp., é. n., Gyarmati és társa. Megviselt állapotban.
17409.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17410.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Szent Biblia. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1989., Magyar Biblia-Tanács. Kiadói műbőr-kötés.
17411.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF