Mentes Domonkos: Szemléltető hitelemzések a kis katekizmus magyarázata a müncheni módszer szerint. Az elemi iskola III-VI. osztálya számára. Egyházi és világi hitoktatók számára. Győr, 1916, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtója, XIV+432 p. Kiadói félvászon-kötés.+Pannonia virágos kertje. 34 magyar szent legendája rövid életrajzokban. Összeáll.: Balázs Benedicta. Bp.,1929,Testvér Szövetség. Kiadói papírkötésben, szakadozott gerinccel, kissé foltos borítóval, kijáró lapokkal.
Dr. Ferdinand Christian Baur: Die christliche Lehre von der Dreieinigkeit und Menschwerdung Gottes in ihrer geschichtlichen Entwicklung. I. Theil. Tübingen, 1841, C.F. Osiander, XXXII+948 p. Német nyelven. Későbbi félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
August Schuchert-Heinz Schütte: Die Kirche im Geschichte und Gegenwart. Bonn, 1969, Borromäusvereins. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadásokkal.
Reformation in Europe. Szerk.: Oskar Thulin. Leipzig, 1967, Edition Leipzig. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban.
Graveson, Ignace Hyacinthe Amat de: Historia ecclesiastica Novi Testamenti ... distributa in tomos novem. 1-5. köt. Augsburg - Würzburg, 1756, Ignaz Adam & Franz Anton Veith. Az 5. kötet hiányos. Részben elváló, kopott, sérült bőrkötésben.