Bücher: Religion

Zahl der Lose: 68

Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életéből. Négy arczképpel. Pest, 1869, Hornyánszky és Träger, VI+161 p.+4 t. Korabeli egészvászon-kötés, egy képtábla kijár, dohos. + Luther Márton: Enchiridion. Doktor Luther Márton Kis Kátéja a gyülekezeti lelkészek és igehirdetők számára. Bp.,1929., Magyarországi Ág. Hiv. Ev. Ker. Egyetemes Egyház,(Kir. M. Egyetemi Nyomda), 111 p. Kiadói papírkötésben, kiadói feliratos hártyapapírban, a hártyapapír hátul sérült, hiányos, a hátsó papírborító foltos, a könyvtest elvált a borítótól, kissé dohos.
17368.

Rufpreis:
1 200 HUF

17369.

Rufpreis:
1 000 HUF

17370.

Rufpreis:
1 200 HUF

17371.

Rufpreis:
800 HUF

17372.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Németh László: A magyarok római kápolnája. Bp., 2005, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17373.

Rufpreis:
1 200 HUF

17374.

Rufpreis:
2 000 HUF

17375.

Rufpreis:
2 800 HUF

17376.

Rufpreis:
1 000 HUF

17377.

Rufpreis:
1 600 HUF

17378.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Divald Kornél] Tarczai György: Margit-legendák. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.
17379.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF