Tétel

Katalognummer:

17173.
Beendet 367. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

1970-1971 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. II. évf. 1-12. sz., III. 1-12. sz. 2 teljes évfolyam, egészvászon-kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit