https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1786 Karlstadt graf Karl von Caramelli tábornok saját kézzel aláírt levele háborús ügyben / Autograph signed letter of Count Karl von Caramelli participant of 7 year war + a document of his life.
1
12020.

1786 Karlstadt graf Karl von Caramelli tábornok saját kézzel aláírt levele háborús ügyben / Autograph signed letter of Count Karl von Caramelli participant of 7 year war + a document of his life.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról 1848 nyarától 1848. dec. 16-ig (nagyszombati csata.) Benne Kossuth Lajosról, Petőfi Sándor harcba hívó verseiről, Gábor Áronról, 1848-as emlékművekről, a pákozdi csatáról és I. Ferenc József trónra lépéséről szóló részekkel. Közte 32 db régi képeslappal, 12 db modern képeslappal, 1 db emléklappal, 1 db későbbi fotóval (1940), Budapesti Divatlap 1848. aug. 3. 25. sz. Szerk. Vahot Imre. Pest, Eisenfels Rudolf, az első lap sérült, a második lap foltos,  4 szt. lev., (kéthasábos számozás, 65-80 p.), Életképek. Népszava. 1848. máj. 14. 21. sz.. (Szerk.: Jókai Mór, Petőfi Sándor.), benne Petőfi Sándor két versével (Rákóczi, Dalok I.,(Pest, Landerer-Heckenast-ny.), hiányos, 609-624 p. 18 db nemzetiszín  kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
1
12021.

Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról 1848 nyarától 1848. dec. 16-ig (nagyszombati csata.) Benne Kossuth Lajosról, Petőfi Sándor harcba hívó verseiről, Gábor Áronról, 1848-as emlékművekről, a pákozdi csatáról és I. Ferenc József trónra lépéséről szóló részekkel. Közte 32 db régi képeslappal, 12 db modern képeslappal, 1 db emléklappal, 1 db későbbi fotóval (1940), Budapesti Divatlap 1848. aug. 3. 25. sz. Szerk. Vahot Imre. Pest, Eisenfels Rudolf, az első lap sérült, a második lap foltos, 4 szt. lev., (kéthasábos számozás, 65-80 p.), Életképek. Népszava. 1848. máj. 14. 21. sz.. (Szerk.: Jókai Mór, Petőfi Sándor.), benne Petőfi Sándor két versével (Rákóczi, Dalok I.,(Pest, Landerer-Heckenast-ny.), hiányos, 609-624 p. 18 db nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. Az aradi és más vértanúkról, 28 db régi képeslappal, valamint 15 db modern képeslappal, emlékblokkal, emléklapokkal, levélzárókkal, ex librisekkel, ...stb, 25 nemzetiszín  kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
1
12022.

Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. Az aradi és más vértanúkról, 28 db régi képeslappal, valamint 15 db modern képeslappal, emlékblokkal, emléklapokkal, levélzárókkal, ex librisekkel, ...stb, 25 nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deák Ferenc barátjához írt levelének vázlata, ismeretlen kézből
1
12023.

Deák Ferenc barátjához írt levelének vázlata, ismeretlen kézből

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900 Nagy-csűri patak rendezése, Nagy-Csűr község határában, helyszínrajz, 33×105 cm
1
12024.

1900 Nagy-csűri patak rendezése, Nagy-Csűr község határában, helyszínrajz, 33×105 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1907 Wilhelm von Hartel (1839-1907) osztrák klasszika-filológus és politikus fénynyomatos képe, alatta unokaöccsének Carl Hartelnek saját kezű ajándékozási soraival Fraknói Vilmos (1843-1924) püspök, történetíró, MTA főtitkár részére, 25x34 cm
1
12025.

1907 Wilhelm von Hartel (1839-1907) osztrák klasszika-filológus és politikus fénynyomatos képe, alatta unokaöccsének Carl Hartelnek saját kezű ajándékozási soraival Fraknói Vilmos (1843-1924) püspök, történetíró, MTA főtitkár részére, 25x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 A Vacuum Oil Company Rt. Szeged-Tisza Pu. bérelt rakterület helyszínrajza, 1:1000, vászon, foltos + 1938 Bp. Vágóhíd utcában bérelt terület helyszínrajza, 1:1440, hajtásnyommal, jobb felső sarkában kisebb hiánnyal, 20x30 cm
1
12026.

cca 1910 A Vacuum Oil Company Rt. Szeged-Tisza Pu. bérelt rakterület helyszínrajza, 1:1000, vászon, foltos + 1938 Bp. Vágóhíd utcában bérelt terület helyszínrajza, 1:1440, hajtásnyommal, jobb felső sarkában kisebb hiánnyal, 20x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1916 Esztergom, Csernoch János (1852-1927) esztergomi bíboros saját kézzel aláírt kinevező okmánya, hercegprímási papíron, hajtva, jó állapotban
1
12027.

1916 Esztergom, Csernoch János (1852-1927) esztergomi bíboros saját kézzel aláírt kinevező okmánya, hercegprímási papíron, hajtva, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1913-14 Donáth Gyula könyv-, zenemű-, papír és írószerkereskedése, Szombathely, Király u. 11. főkönyv, viaszpecséttel, sérült okmánybélyegekkel, szecessziós díszítéssel, kopott vászonkötésben
1
12028.

1913-14 Donáth Gyula könyv-, zenemű-, papír és írószerkereskedése, Szombathely, Király u. 11. főkönyv, viaszpecséttel, sérült okmánybélyegekkel, szecessziós díszítéssel, kopott vászonkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1926 Háry Gyula (1864-1946)  festőművész saját kézzel írt levele egy újság szerkesztőjének, melyben megköszöni díjazását és megküldi fényképét
1
12029.

1926 Háry Gyula (1864-1946) festőművész saját kézzel írt levele egy újság szerkesztőjének, melyben megköszöni díjazását és megküldi fényképét

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929 Huszár Klára (1919-2010) operarendező, dalszövegíró, műfordító gyerekkori versének gépelt irata, szakadozott.
1
12030.

1929 Huszár Klára (1919-2010) operarendező, dalszövegíró, műfordító gyerekkori versének gépelt irata, szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1940 Receptgyűjtemény, füzetben, 32 sztl. lev.
1
12031.

cca 1920-1940 Receptgyűjtemény, füzetben, 32 sztl. lev.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse