Drucksachen Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2121338
12992
366
Printed Materials
2010 Playboy XII évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. 2122017
12993
366
Printed Materials
5 db modern színes nyomat, ebből 4 db Pest és Buda 19. századi látképeivel (Duna-part, Lánchíd, Nemzeti Múzeum stb.), 2 db R (Rudolf) Alt 1847 és 853 jelzéssel a nyomaton, üvegezett fa keretben, 15x21 és 20,5x29,5cm közötti méretben
1874630
12994
366
Printed Materials
Kb. 100 db használatlan üres boríték, egy doboznyi 2119680
12995
366
Printed Materials
Sas, 3 db nyomat, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 26×19 cm
2122390
12996
366
Printed Materials
Bölcs mondások, mély gondolatok vízjeles papírra nyomott bekeretezni való szövegek 4 db A/4-es
2122604
12997
366
Printed Materials
11 db régi illusztráció különféle műalkotásokról, változó állapotban, 30x42 cm
2121813
12998
366
Printed Materials
"Miért nem iszol Gottschlig rumot?" 2 db reprint képeslap
2122007
12999
366
Printed Materials
Mars jelzéssel: Városi látkép, nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 31x21,5 cm
2122001
13000
366
Printed Materials
Mars jelzéssel: Tengerpart nyáron, nyomat, papír, kartonra ragasztva fa keretben, foltos 21,5x31 cm
2070276
13001
366
Printed Materials
Bortnyik Sándor (1893-1976): nő sörénnyel, nyomat, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×22 cm
2095878
13002
366
Printed Materials
Kassák Lajos (1887-1967): Piros-fekete. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 23×17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF