Foto

Zahl der Lose: 308

cca 1990 Kleb Attila és Vásárhelyi Dániel fotóművészek által aláírt újévi köszöntő kártya, ráragasztva egy vintage fotó oldalkocsis motorkerékpárról, 10x9 cm, karton 20x14 cm
12154.

Rufpreis:
1 400 HUF

1982 Jankovszky György(1946-): Budapest, VIII. kerület, Leonardo da Vinci utca, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kézzel színezett, kartonra kasírozva, 17x22,5 cm
12155.

Rufpreis:
5 000 HUF

1983 Jankovszky György (1946-): New York, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12×16,5 cm
12156.

Rufpreis:
4 000 HUF

1983 Jankovszky György (1946-): New York World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 10×14 cm
12157.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1968 Fényingával készített fénygrafika, jelzés nélküli vintage fotó dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, 9x11,8 cm
12158.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1968 Fotogram, vintage fénykép dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, 18x24 cm
12159.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1938 Szabó Lajos (?-?) újpesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Éjszaka a várban), 13,6x8,5 cm
12160.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1935 Szentpál Olga (1895-1968) mozgásművészeti csoportjáról készült negatív, 5x4 cm
12161.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1920 Székely Aladár (1870-1940) által aláírt, vintage fotó, sérülésekkel, 23x16,8 cm, karton (sérült, hiányos) 25x18 cm
12162.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1939 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából 2 db vintage negatív (Csónakos, Kapáló asszonyok), 6x6 cm
12163.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1935 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli  vintage fotó (Virágos csendélet), 14x9 cm
12164.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1937 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli  vintage fotó (Hazafelé), 17x12 cm
12165.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF