Foto Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2116682
12154
366
Photo
cca 1990 Kleb Attila és Vásárhelyi Dániel fotóművészek által aláírt újévi köszöntő kártya, ráragasztva egy vintage fotó oldalkocsis motorkerékpárról, 10x9 cm, karton 20x14 cm
2120455
12155
366
Photo
1982 Jankovszky György(1946-): Budapest, VIII. kerület, Leonardo da Vinci utca, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kézzel színezett, kartonra kasírozva, 17x22,5 cm 2120429
12156
366
Photo
1983 Jankovszky György (1946-): New York, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12×16,5 cm
2120413
12157
366
Photo
1983 Jankovszky György (1946-): New York World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 10×14 cm 2116741
12158
366
Photo
cca 1968 Fényingával készített fénygrafika, jelzés nélküli vintage fotó dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, 9x11,8 cm 2116740
12159
366
Photo
cca 1968 Fotogram, vintage fénykép dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, 18x24 cm 2116710
12160
366
4200
Photo
cca 1938 Szabó Lajos (?-?) újpesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Éjszaka a várban), 13,6x8,5 cm
2116665
12161
366
3200
Photo
cca 1935 Szentpál Olga (1895-1968) mozgásművészeti csoportjáról készült negatív, 5x4 cm 2116667
12162
366
Photo
cca 1920 Székely Aladár (1870-1940) által aláírt, vintage fotó, sérülésekkel, 23x16,8 cm, karton (sérült, hiányos) 25x18 cm 2116734
12163
366
Photo
cca 1939 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából 2 db vintage negatív (Csónakos, Kapáló asszonyok), 6x6 cm
2116739
12164
366
Photo
cca 1935 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Virágos csendélet), 14x9 cm
2116736
12165
366
Photo
cca 1937 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Hazafelé), 17x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF