cca 1860-1870 Josef Götzl/Joseph Götzel (1820-1892) a Prága melletti Karlín város polgármestere, keményhátú fotó, Prága. Mr. Naser műterméből, a hátoldalon aláírt, a hátoldalon feliratozott, 10x6 cm/ cca 1860-1870 The mayor of city of Karlin (next to Prague) Josef Götzl/Joseph Götzel (1820-1892), Prague, Mr. Naser, board photo, 10x6 cm
cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./ cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./ 1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
1947 Porfiri román és Vujaszinovics jugoszláv közlekedési miniszterek tiszteletére rendezett bankett a Gundel Étteremben, hátoldalon feliratozott fotó, pecséttel jelzett, 7,5×13 cm
cca 1940 Angelo: Rosthy Magda (1909-1984) színésznő portréja (a színésznőről eddig nagyon kevés fénykép került elő), pecséttel jelzett vintage fotó, 12x9 cm