Bücher: Technik Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966208
17213
366
Books: Technics
2001727
17214
366
Books: Technics
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval
1953590
17215
366
Books: Technics
1952039
17216
366
Books: Technics
1962135
17217
366
Books: Technics
1989383
17218
366
Books: Technics
1966207
17219
366
Books: Technics
2072080
17220
366
Books: Technics
A magyar izzólámpaipar szolgálatában. Millner Tivadar munkássága. Millner Tivadar által DEDIKÁLT! Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2105923
17221
366
Books: Technics
Olivier Darmon: A Bibendum hőskora. Ford.: Róka Zsuzsa. Párizs, 1997., Hoebeke. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2056727
17222
366
Books: Technics
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, kopott gerinccel, foltos lapélekkel.
2118632
17223
366
Books: Technics
Greguss Ferenc: Élhetetlen feltalálók, halhatatlan találmányok. Kisújszállás, 1998, Szalay. Negyedik kiadás. Kiadó kartonált papírkötés.
2089714
17224
366
Books: Technics
J. B. Horne - T. B. Maud: Liverpool Transport 1900-1930. Trovbridge, 1982. 360p. Sok illusztrációval. Kiadói kartonálásban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF