Jeszenszky Sándor: Jedlik Ányos, az első magyar elektrochnikus. Bp.,2000, Magyar Elektrotechnikai Múzeum, 24 p. Kiadói papírkötés.+ Magyar Elektrotechnikai Múzeum. Szerk.: Simon Mária. Tájak-Korok-Múzeum Kiskönyvtára 376. Bp.,1999., TKM Egyesület, 16 p. Kiadói papírkötés.
Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése, rádióamateur kézikönyv. Bp., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, javított gerinc, viseltes, széteső állapotban.
Dr. Jávor Alajos: Bányaművelés. Szellőztetés. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 1600 példányban. Ritka! A szerző, Dr. Jávor Alajos (1910-1981) által Dr. Trethon Ferenc (1923-2012) közgazdász, politikus, munkaügyi miniszter (1977-1981) részére.
Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, Thália Kő- és Nyomdai Műintézet, 220+XXIV p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, és sérüléssel.
Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.