Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Gibson, Charles R.: A modern villamosság. Ismeretterjesztő könyvtár. Ford.: Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, javított, sérült, hiányzó címlappal, tulajdonosi bélyegzésekkel, névbejegyzéssel, "Csontos Gyula géplakatos Balatonfőkajár", megviselt állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor