Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
3 db Magyarországi Muszlimok Egyháza által kiadott könyv, mindegyiket összeállította Dr.Shubail Mohamed Eisa. Az adakozás könyve, a böjtölés könyve, h.n., 2004. Az imádkozás könyve, h.n., 2012. An Nawawi által gyűjtött negyven hadísz. Fordítás és magyarázat, h.n., 2008. Különféle kötésben, jó állapotban
Bougaud Emil: A kereszténység és korunk.I-V. kötet. Fordították Szentannai (Spett) Gyula és Dobos Lajos. Kiadja: Négy pécsegyházmegyei pap. Pécs, 1912, Dunántúl Nyomda Rt., 530+621+536+554+440 p. Negyedik kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, a címlapokon apró hiánnyal, névbejegyzésekkel, jó állapotban.
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.