Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum : Pjsně Duchownj wydané, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...;+Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a...;Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1849-1850., Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184+64+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssekkel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit