Vegyes könyvtétel, 9 db: Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek, Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept, Frank Júlia: Disznótorban, Palacsinták könyve, Dr. Békési Andrea: Bátor tál, Lejtényi-Waldhauser: Régi idők receptjei, Bozsik Valéria: Különleges zöldségételek, Irodalmi szakácskönyv, Tolnai Kálmán Nagy szakácskönyv. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban.
Dr. Bucsányi Gyula: Természetes táplálkozás és gyógyhatása. Bp.,(1916), Légrády, 400+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.
Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke. 1986/1987. Szerk.: Dr. Tomcsányi Pál, Nagy József. Bp., 1986, Növénytermesztési és Minősítő Intézet. Kiadói papírkötés. + Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Dr. Kadocsa Gyula és Dr. Hinfner Kálmán. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötésben.
Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.