17073.
Beendet 366. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.