Stahl Wird Kraft. Ein Bildwerk vom Bau der Lokomotiven. Klasse 23 der Südafrikanischen Staatsbahnen. Kassel,[1940],Henschel&Sohn. Német nyelven. Színes és fekete fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal. /
Linen-binding, with worn cover, one page is coming out. In German language.