Tétel

Katalognummer:

11097.
Beendet 365. Fernauktion
Keramiken

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Wilhelmsburg népi mintás fali tányér, jelzett, mázas kerámia, apró kopásokkal, d: 22,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert