Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 70

Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" bronzozott fém díjérem mellszalag nélkül, füllel (41mm) T:1-,2
30915.

Rufpreis:
1 800 HUF

1888. "Békéscsabai Torna Egyesület / Egészséges testben egészséges lélek" ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem, gravírozva "Müller Dávid 1891 aug 30" (8,60g/28,5mm) T:1-
30916.

Rufpreis:
8 000 HUF

1893. "Vas Vármegyei Sport-Egylet 1893" jelzetlen Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1895 VIII/11 Országos v. 3000m I." (26,05g/39mm) T:1-
30917.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2
30918.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1906. "Vívó és Atletikai Club 1906" jelzett Ag sport emlékplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (40,11g/0.800/35x56mm) T:1-
30919.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" Br emlékérem (26x39mm) T:2
30920.

Rufpreis:
2 000 HUF

30921.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
30922.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
30923.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek / Oktatók atlétikai versenye I." jelzetlen Ag díjérem mellszalagon. Szign.: Boskol Lajos (~28g/41mm) T:2
30924.

Rufpreis:
3 000 HUF

30925.

Rufpreis:
3 000 HUF

30926.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF