Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2113803
30915
365
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" bronzozott fém díjérem mellszalag nélkül, füllel (41mm) T:1-,2 2114196
30916
365
Numismatik
1888. "Békéscsabai Torna Egyesület / Egészséges testben egészséges lélek" ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem, gravírozva "Müller Dávid 1891 aug 30" (8,60g/28,5mm) T:1-
2114166
30917
365
14000
Numismatik
1893. "Vas Vármegyei Sport-Egylet 1893" jelzetlen Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1895 VIII/11 Országos v. 3000m I." (26,05g/39mm) T:1-
2072203
30918
365
4400
Numismatik
1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2
2114202
30919
365
Numismatik
1906. "Vívó és Atletikai Club 1906" jelzett Ag sport emlékplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (40,11g/0.800/35x56mm) T:1-
2113603
30920
365
Numismatik
1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" Br emlékérem (26x39mm) T:2
2055702
30921
365
Numismatik
2055754
30922
365
Numismatik
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
2077182
30923
365
Numismatik
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
2114888
30924
365
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek / Oktatók atlétikai versenye I." jelzetlen Ag díjérem mellszalagon. Szign.: Boskol Lajos (~28g/41mm) T:2 2087429
30925
365
Numismatik
2087426
30926
365
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF