1943 Budapesti Egységes Hálózat betűrendes távbeszélő névsora. Telefonkönyv. Két lap kijár, sérült, hiányos, a papírborító elülső táblája leszakadt, a külső vászontok sérült, szétszakadt, rossz állapotban.