Tétel

Katalognummer:

12849.
Beendet 365. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

1901-1903 Értesítő az Erdélyi Múzeum-Egylet Orvos-Természettudományi Szakosztályából. I. Orvosi szak. XXII. köt. XXV. évfolyam. III. füzet, XXIII. köt. XXVI. évf. III. füzet, XXIV. köt. XXVII. évf. I-II. füzet, XXV. köt. XXVIII. évf. I-III. füzet. Csak a XXV. kötet teljes. 1900-1903. Szerk.: Szabó Dénes. Kolozsvár,1901-1904, Lajtai K. Albert, 4+155-226; 4+49-68;4+171-268;+41-70;2+264;60 p.+VI t.+4+191+60+193-368 p.+ 1 t.+61-80 p. Kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor