https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 19
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2100452
11026
365
0
1200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüstözött alpakka kanál, 2 darab, erősen kopott jelzett, méret: 21,5 cm bruttó: 151 g
Das Lot is nicht erreichbar
1989693
11027
365
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XX.sz.e apa a fiával, festett, elefántcsont, necuke / netsuke jelzett, m: 9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1845509
11028
365
0
40000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2092199
11029
365
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Richter óriás körző készlet fa nyéllel. Saját tokjában. 2092635
11030
365
0
40000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. vége: Fa dobozos, körző. vonalzó, mérőeszköz készlet több rekeszes bársony borítású kulccsal zárható fa dobozban / Vintage meter and tool set. 26x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2092632
11031
365
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1940 Ceruza hegyező gyűjtemény. 16 db, mind különféle, jelzettek.
Das Lot is nicht erreichbar
2109065
11033
365
0
5500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi, kézzel faragott vadászjelenetes tajtékpipa, Berger Ignác tajtékpipa metsző feliratos tokban, h: 12 cm 1926467
11034
365
0
110000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. eleje. Párizs: Likőrös üveg és pohár készlet. Kézzel festett, fújt üveg, 4 db pohárral + tartalékként 1 sérült pohár, egy üvegdugó.
Das Lot is nicht erreichbar
1776719
11035
365
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1800 Antik perzsa ónozott réz teáskanna, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 34,5 cm / cca 1800 Antique tinned cooper tea kettle/samovar, without hallmark, with signs of wear, m: 34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1869815
11036
365
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Alpakka aufsatz, karcolásokkal, jelzés nélkül, gravírozott mintákkal, 27×21,5 cm, m:8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1869768
11037
365
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós spiáter tál, jelzés nélkül, 35×21 cm 1863700
11038
365
0
38000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 ezüst (Ag,) boros kancsó, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott üveggel, m:19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse