Juwelen Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109625
19036
365
Jewellery
Ezüst(Ag) apró bogyós gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 0,6 g
2109622
19037
365
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 0,8 g 2109481
19038
365
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű borostyán kővel, jelzett, méret: 58 bruttó: 3,6 g 2112318
19039
365
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,2 g 2109619
19040
365
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott mintás gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, nettó: 3,5 g 2109461
19041
365
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, ametiszttel, jelzett, méret: 52, nettó: 5,8 g 2109475
19042
365
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) baglyos nyaklánc, jelzett, max. h: 44 cm, bruttó: 2,3 g
2110543
19043
365
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves fantázia gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,7 g 2109589
19044
365
6500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,5 g
2109595
19045
365
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, howlittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g 2109438
19046
365
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, jelzett, d: 3 cm, nettó: 12,8 g 2109405
19047
365
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 4,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF