Juwelen Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109448
19000
365
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos-szíves karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, jelzett, hiányos, nettó: 6,81 g 2109400
19001
365
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyházzal díszített karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 10,5 g
2109426
19002
365
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, 3×1,5 cm, bruttó: 4,6 g
2110703
19003
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kutyusos függővel, jelzett, h: 41,5 cm, 1,8×1 cm, nettó: 4,2 g 2110698
19004
365
Jewellery
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 3,9 g 2109600
19005
365
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, howlittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,7 g
2110635
19006
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, 0,7×1,8 cm, bruttó: 6,2 g 2110669
19007
365
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kék gyöngyökkel, jelzett, h: 41,5 cm, bruttó: 9,8 g 2110651
19008
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, korpuszos kereszt függővel, jelzett, h: 60 cm, 3,9×1,4 cm, nettó: 5,7 g 2110650
19009
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek szemű anker nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 6 g 2110640
19010
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, pelikán függővel, jelzett, h: 40 cm, 2,4×1,2 cm, nettó: 3,7 g
2110626
19011
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, mozgó krokodil függővel, jelzett, h: 56 cm, 3,7×1 cm, nettó: 8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF