cca 1870 Jelzés nélkül: Vízparti táj házzal. Olaj, vászon, keretben, 5... https://www.darabanth.com/de/365-Fernauktion/365.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/cca-1870-Jelzes-nelkul-Vizparti-taj-hazzal-Olaj-vaszon-keretben-56C39769-cm~II2082992
2082992
10288
365
15000
Beschreibung: cca 1870 Jelzés nélkül: Vízparti táj házzal. Olaj, vászon, keretben, 56×69 cm
: turóczi_márk