Zubor Rezső (?-?): Kislány macskával. Olaj,vászon, Jelzett. Keretben. ... https://www.darabanth.com/de/365-Fernauktion/365.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Zubor-Rezso-Kislany-macskaval-Olaj-vaszon-Jelzett-Keretben-66x56-cm~II2116210
2116210
10228
365
34000
Rufpreis:
34 000 HUF 92,14 EUR , 106,25 USD
Beschreibung: Zubor Rezső (?-?): Kislány macskával. Olaj,vászon, Jelzett. Keretben. 66x56 cm
: tánczos_gábor